Registered Reenactors

We thank all of these Reenactors that participated this year and look forward to having you again in 2015

LAST NAME FIRST NAME UNIT
ADAMS KYLE 6TH NY INDEP BATT
AKE TIMOTHY FEDERAL GENERALS CORPS
ALBERT JANELLE NON-AFFIL
ALBERT JOAN NON-AFFIL
ALBERT JOHN NON-AFFIL
ALBERT THOMAS NON-AFFIL
ALEXANDER TOM 2ND MD ART
ALLAN CHRIS 7TH MD CO A
ANDERSON JOEY CUB SCOUT TROOP 2651
ANDERSON LANCE CUB SCOUT TROOP 2651
ANDERSON LOGAN CUB SCOUT TROOP 2651
ANDERSON LUCA CUB SCOUT TROOP 2651
ANDERSON LYNN M 8TH GA
ARONE JANET DIXIE ROSE RELIEF SOCIETY
AUTENRIETH DREW 1ST PA RIFLES
AUTENRIETH LILY 1ST PA RIFLES
AUTENRIETH SARA 1ST PA RIFLES
AVERY AL 8TH VA INF CO I
AVERY AUDREY 8TH VA INF CO I
AVERY COLLEEN 8TH VA INF CO I
AVERY CONNOR 8TH VA INF CO I
AVERY CORMICK 8TH VA INF CO I
AVERY DAVID 8TH VA INF CO I
AVERY JENN 8TH VA INF CO I
AVERY PATRICIA 8TH VA INF CO I
AVERY PAUL 8TH VA INF CO I
BAILEY GARRETT CUB SCOUT TROOP 2651
BAILEY KIM CUB SCOUT TROOP 2651
BAKER ABBEY LEES LIEUTENANTS 18TH VA
BAKER ADRAIN LEES LIEUTENANTS 18TH VA
BAKER CAROL LEES LIEUTENANTS 18TH VA
BAKER EMMITT 61ST PVI CO A
BAKER HOLDEN 61ST PVI CO A
BAKER KAREN 61ST PVI CO A
BAKER TRACEY 46TH PA REGIMENT BANK
BALDWIN ALLEN FEDERAL HQ STAFF
BALDWIN JULIE FEDERAL HQ STAFF
BALLAK SOPHIE 97TH PVI
BANE BOB 97TH PVI
BANSNER STEVE 93RD PA
BARKER LACEY 9TH PA CO A
BARKER PAUL 9TH PA CO A
BARNHARDT WILLIAM 6TH NY INDEP BATT
BARRETT AVERY 97TH PVI
BARRETT KATHLEEN 97TH PVI
BARRETT KB FEDERAL GENERALS CORP
BARRINGER DAVID 17TH PA CAV
BARRINGER NATHAN 17TH PA CAV
BARRINGER SHERRY 17TH PA CAV
BASTIAN GEORGE 1ST WV
BASTIAN JOAN 1ST WV
BASTIAN MICHELE 1ST WV
BATT JEFF 1ST PA RIFLES
BAUER DAVID 1ST PA RIFLES
BAYLIES EMILIE ALHES/SHARPSBURG ARMY HOSP
BEACHEM FRANK 3RD MD CO D
BEAVER HELEN LADIES VICTORIAN / TRAVELING TARA
BEAVERS HELEN LH
BEDNAR CHUCK CUB SCOUT TROOP 2651
BEDNAR KATHLEEN CUB SCOUT TROOP 2651
BEDNAR NATHANIEL CUB SCOUT TROOP 2651
BEEMAN BOB 2ND SC STRING BAND
BELT WAYNE CIVILIANS OF GETTYSBURG
BENHARDT ADELE 11TH VA
BENHARDT DONN 11TH VA
BENWARE CONNIE 149TH PA BUCKTAILS
BENWARE JOE 149TH PA BUCKTAILS
BENWARE TRISTAN 149TH PA BUCKTAILS
BERGER DARRELL F. 28TH VA CO D
BERNBROCK WILLIAM TX BRIGADE
BERRY LYDIA 46TH PA REGIMENT BANK
BIDDLE CHARLES 4TH MD LT ART
BIDDLE ELIZABETH 4TH MD LT ART
BIDDLE EMILY 4TH MD LT ART
BIDDLE ERIN 4TH MD LT ART
BIGLEY COLE CONFEDERATE HQ STAFF
BIGLEY NIKKI CONFEDERATE HQ STAFF
BIGLEY TONY CONFEDERATE HQ STAFF
BILZ RICK 2ND US
BISHOP SR. TERRY 3RD MD CO D
BISNOW ERIC 2ND FL CO E
BLAKE RANDY 17TH VA CO B
BLANK LEE 97TH PVI
BLAU JADEN CUB SCOUT TROOP 2651
BLAU SHANNON CUB SCOUT TROOP 2651
BLAYLOCK JAMES 149TH PA BUCKTAILS
BLIZARD GEOFF CONFEDERATE HQ STAFF
BLUMBERG MARK 7TH MD CO A
BLUMBERG SCOTT 7TH MD CO A
BLUMBERG STEPHEN 7TH MD CO A
BOHANAN GARY FEDERAL HQ STAFF
BOOTH III MERRITT BRANDON 10TH VA IVR
BORDDEN-SAWTELLE CYNDY FEDERAL HQ STAFF
BOURGET DENISE R. FEDERAL GENERALS CORPS
BOURGET PAUL A. FEDERAL GENERALS CORPS
BOWDEN JIM 2ND COMPANY RICHMOND HOWITZERS
BOZEMAN EMILY 2ND US CAV CO H
BOZEMAN JACOB 2ND US CAV CO H
BOZEMAN TRAVIS 2ND US CAV CO H
BRAAS JACK 1ST PA RESERVES CO B
BRADFORD AUSTIN 7TH WV CO I
BRANDIS CAROL LONGSTREET
BRANDIS CHRIS LONGSTREET
BRINDLE JOHN 17TH PA CAV CO F
BROSKY DARLENE 4TH MD LT ART
BROSKY JEFF 4TH MD LT ART
BROWN BRENDA 2ND US CAV CO H
BROWN MARGE 18TH VA CO E
BROWN PHIL 18TH VA CO E
BROWN RYAN 62ND VA / ALHES
BRYANT KIANNA 4TH MD LT ART
BUCHEN CYNTHIA 4TH MD LT ART
BUCHEN JEAN ROGER 4TH MD LT ART
BUCHMANN TOM CIVILIANS OF GETTYSBURG
BUNTING DENISE 18TH VA CO E
BUNTING GARY 18TH VA CO E
BURCH TERESA 4TH MD LT ART
BURGESS CLARENCE STRIBLING’S BATTERY
BURKE JAMES L 28TH VA CO D
BURNS CARSON 2ND TX CAV CO A
BURNS JACKY 2ND TX CAV CO A
BUSH JEFF 7TH MD CO A
BYRD RICHARD L. FEDERAL GENERALS CORP
CALHOUN NORMA CIVILIANS OF GETTYSBURG
CALLISON KIRK RMJC INC
CALLISON MARIA RMJC INC
CAMPBELL MATTHEW FEDERAL GENERALS CORP
CARLSON CHRISTINA 7TH MI
CARLSON CYNTHIA 7TH MI
CARLSON GILBERT 7TH MI
CARLUCCI BART 5TH LA CO D
CARON JAMES FVB
CARROLL CHRIS 1ST WV INF CO A
CARROLL KATHLEEN M CIVILIANS OF GETTYSBURG
CARROLL PATRICK 1ST WV INF CO A
CARROLL PATTY 1ST WV INF CO A
CARROLL-SMITH ELEANOR CIVILIANS OF GETTYSBURG
CARROLL-SMITH ETHAN CIVILIANS OF GETTYSBURG
CARROLL-SMITHREDWINE BECKI CIVILIANS OF GETTYSBURG
CARTER ALAN E. 18TH VA CO E
CARTER CAROL FIELD CROSS CEREMONY UNIT
CARTER LARRY FIELD CROSS CEREMONY UNIT
CARTER WILLIAM 18TH VA CO E
CARTER ZACH 142ND PVI CO F
CASIANO LAILA 139TH PVI
CASIANO ROQELIO 139TH PVI
CASILLI PATRINA 9TH PA CO A
CAVANAUGH ANNA 149TH PA VOL INF CO K
CAVANAUGH DUWAYNE 149TH PA VOL INF CO K
CAVANAUGH JAYANNA 149TH PA VOL INF CO K
CAVILEER KYLE 17TH GA (PROVISIONAL)
CHADWICK ANTHONY 4TH NJ
CHADWICK JERRI 4TH NJ
CHADWICK ROBERT 4TH NJ
CHARLTON AMANDA DIXIE ROSE RELIEF SOCIETY
CHARLTON EMMA DIXIE ROSE RELIEF SOCIETY
CHARLTON MEREDITH DIXIE ROSE RELIEF SOCIETY
CHEEKS JEFF ANTIETAM ARMY HOSP/PINKERTON AGENCY
CHEEKS SUSIE ANTIETAM ARMY HOSP/PINKERTON AGENCY
CHIRCHIRILLO DEANNA 46TH PA REGIMENTAL BAND
CHIRILLO BRANDON CUB SCOUT TROOP 2651
CHIRILLO DARA CUB SCOUT TROOP 2651
CHIRILLO JOEY CUB SCOUT TROOP 2651
CINGIRE ELLIE 2ND US
CLARK DICK 3RD PA VOLS BATT B
CLARKE ALISON CUB SCOUT TROOP 2651
CLARKE BEN CUB SCOUT TROOP 2651
CLARKE MATT CUB SCOUT TROOP 2651
CLARKE ZACK CUB SCOUT TROOP 2651
COBLE DENNIS 149TH PVI CO K
COBLE SANDRA 149TH PVI CO K
COCCO ERIC 62ND PA VOL INF CO M
COCCO GREG 1ST PA LT ART
COCCO LISA 62ND PA VOL INF CO M
COE TERI ALHES
COE WILLIAM ALHES
COHEN JARED CONFEDERATE VOL INF
COHEN JEFFREY 6TH NY INDEP BATT
COHO DEBRA 149TH PVI
COHO DONALD 149TH PVI
COLLINS AMY 18TH VA INF/CAV
COLLINS COURTNEY 42ND MS CO I
COLLINS JAMES O. CARPENTER’S BATT
COLLINS RILEY D ALHES
COLLINS TRAVIS 18TH VA INF/CAV
COLLINS TRAVIS ALGC
CONRAD GARY A. CIVIL WAR HERITAGE FOUNDATION INC
COOK BETH 1ST LEGION PACS STAFF
COOK BUDDY CONFEDERATE HQ STAFF
COOK BUDDY CONFEDERATE HQ STAFF
COOLEY MICHELE 1ST LEGION PACS STAFF
COOLEY ROBERT 1ST LEGION PACS STAFF
COOPER HARRISON FEDERAL GENERALS CORP
CORDTS DAVE 4TH NJ
CORNWELL RICHARD 1ST PA RES CO D
COVINGTON JACK (DR.) CHARACTERS-ON-CALL
COVINGTON KEVIN 3RD MD CO B
CRANDALL STEVE 1ST PA RESERVES CO B
CRAWMER BRIAN ALHES
CROW MATTHEW AMBULANCE CORPS
CURTIS BRIAN 97TH PVI
CURTIS CAROLINE 97TH PVI
CZECETKOWICZ DANIEL 5TH LA CO D
CZECETKOWICZ PIOTR 5TH LA CO D
DAGUE PHILIP R 97TH PVI CO B
DAILEY LISA 18TH VA CO E
DANCER BARRY LONGSTREET’S COMMAND
DANIEL BRODEE ALHES
DANIEL TIM ALHES
DAVIS ANDREW 1ST LEGION PACS STAFF
DAVIS KATHLEEN 1ST LEGION PACS STAFF
DAVIS PATRICK 1ST LEGION PACS STAFF
DEANGELO CHRISTOPHER PURCELL’S BATTERY
DEANGELO MICHAEL PURCELLS BATT
DEBOLT DONNA 1ST PA RES CO D
DEGRAVE DALE STRIBLING’S BATTERY
DELCAMP COLLEEN 1ST PA CO B
DENISEWICZ BRIAN 18TH VA CAV
DENISEWICZ TAMARA 18TH VA CAV
DENNIS JOHN US ART RES
DENNIS RICK US ART RES
DESHONG LARRY 3RD MD CO D
DESHONG STEVE 3RD MD CO D
DIGIUSEPPE TOM 2ND SC STRING BAND
DILTS JASON 4TH NJ MED STAFF
DOLBIN DON 139TH PVI
DOLBIN KYLE 139TH PVI
DOLBIN MARGARET 139TH PVI
DOLLENGER ROBERT ALHES
DONMOYER DAVE FIELD CROSS CEREMONY UNIT
DONMOYER KEN FIELD CROSS CEREMONY UNIT
DONNELLEY PHILLIP 6TH NY INDEP BATT
DONOVAN JIM 7TH VA CAV CO H
DORMAN EREK FEDERAL HQ STAFF
DORMAN JESSICA FEDERAL HQ STAFF
DORR DWIGHT 2ND FL CO E
DORRELL MARGO 19TH VA CO K
DORSEY JUSTIN 139TH PVI CO F
DOUGLASS JOHN STRIBLING’S BATTERY
DOWD JOSEPH C 21ST GA
DOWD KATHLEEN A 21ST GA
DOYLE MIKE ALHES
DRAKE GARY LONGSTREET
DUBRANSKY KRISTEN 28TH VA CO D
DUBSKY KRISTIN CUB SCOUT TROOP 2651
DUBSKY MIKE CUB SCOUT TROOP 2651
DUGAS CHRIS CUB SCOUT TROOP 2651
DUGAS DARLENE CUB SCOUT TROOP 2651
DUGAS RYAN CUB SCOUT TROOP 2651
DUNMIRE RICK 3RD PA VOLS BATT B
ECKENROTH JOEY 2ND US CAV CO H
EDWARDS JIM 61ST PVI CO A
EDWARDS JULIE 61ST PVI CO A
EDWARDS ROB 61ST PVI CO A
ELEY WADE STRIBLING’S BATTERY
EVANS JOHN 8TH MD CO A
EWASHEN JOHN 13TH PA CO K
EWERS FRED 2ND SC STRING BAND
EWERS JACOB 2ND SC STRING BAND
EWERS JASMINE 2ND SC STRING BAND
EWERS JOE 2ND SC STRING BAND
EWERS JOSEPHINE 2ND SC STRING BAND
EWERS PATRICIA 2ND SC STRING BAND
FAITH LOGAN 3RD MD CO D
FARK ROBERT 9TH PA CO A
FARLEY ALAN RMJC INC
FARLEY FAITH RMJC INC
FARMER RICHARD A. 1ST PA RES CO D
FETTER LARRY 61ST PVI CO A
FIGARD NATHANIEL 46TH PA REGIMENT BANK
FIRMAN CAELAN 28TH VA CO D
FIRMAN COREY 28TH VA CO D
FIRMAN NATACHA 28TH VA CO D
FIRMAN ROSE 28TH VA CO D
FISHER BILL 3RD PA VOLS BATT B
FLYNN MARY E 2ND TX CAV CO A
FOLSTER CHRIS FEDERAL HQ STAFF
FORD PAUL V. 17TH VA CO B
FORSLUND KIM LADIES VICTORIAN / TRAVELING TARA
FORTUNATO KATLIN 3RD PA VOLS BATT B
FOSTER DOUG 149TH PA BUCKTAILS
FOUSE JIM 3RD PA VOLS BATT B
FOUSE MICHAEL 3RD PA VOLS BATT B
FOX MICHAEL 28TH MA CO B
FOXWELL BRIAN 1ST LEGION PACS STAFF
FOXWELL DALE 1ST LEGION PACS STAFF
FOXWELL JASON 1ST LEGION PACS STAFF
FOY SR CHARLES 97TH PPVI
FRANGENTE CRAIG 9TH PA CO A
FRANK EVELYN 21ST GA
FRANK JOSEPH M 21ST GA
FREY BOB FEDERAL HQ STAFF
FRIDAY JEFF 1ST PA LT ART BATT D
FRY BOB FEDERAL HQ STAFF
FULD JOHN FEDERAL HQ STAFF
FUNK DAVID EDWARD 28TH NY VOL INF
FUNK DONALD FREDRICK 28TH NY VOL INF
FUNK HUNTER 28TH NY VOL INF
FUNK JOSEPH W. 28TH NY VOL INF
FURAN ELIZABETH 6TH NY INDEP BATT
FURAN MARTY 6TH NY INDEP BATT
GAINER CHERI ALHES/SHARPSBURG ARMY HOSP
GAINOR CHERI ALGC
GALLAGHER KRISTINA M. 11TH PA CAV
GALLAGHER ROB 11TH PA CAV
GEHMAN, JR. RAY 4TH MD LT ART
GEIB LARRY R. 3RD PA CAV
GEIMAN LUCAS 142 PVI CO F
GEITER PAIGE 4TH NC CAV CO B
GEITER SEAN 4TH NC CAV CO B
GEITER STEPHANIE 4TH NC CAV CO B
GELSON JAMES 5TH LA CO D
GERWITZ ALLISON 2ND TX CAV CO A
GESUERO BRIAN 1ST LEGION PACS STAFF
GIBSON JORDON ALHES
GIOVANNINI DAWN 7TH MD CO A
GIOVANNINI PHILLIP 7TH MD CO A
GIOVANNINI STEVE 7TH MD CO A
GIVANS JIM 2ND MD ART
GLASSMAN ABIGAIL 4TH NC CAV
GLASSMAN GABRIELLE 4TH NC CAV
GLASSMAN STEVE 4TH NC CAV
GLASSMAN SYLVIA 4TH NC CAV
GLEASON MICHAEL 149TH PVI
GOLDEN BRADY 3RD MD CO D
GOODMAN BOB FIELD CROSS CEREMONY UNIT
GOSS DAVID 2ND SC STRING BAND
GOSS REBECCA 2ND SC STRING BAND
GOWEN EMILY ALHES
GOWEN JOHN ALHES
GOWEN MARSHA ALHES
GRADONE JARRETT RMJC INC
GRECO CHARLES 142ND PVI CO F
GRIESMYER GARY FEDERAL HQ STAFF
GRIFFEY CATHY J. CARPENTER’S BATT
GRIFFEY CHRISTINA CARPENTER’S BATT
GRIFFEY DONALD CARPENTER’S BATT
GRIFFEY ERICH W. CARPENTER’S BATT
GRIMM AIDEN CUB SCOUT TROOP 2651
GRIMM BRET CUB SCOUT TROOP 2651
GROFF ALEXANDER LIVING HISTORY
GROFF SHERRI LIVING HISTORY
GROFT PAT CIVILIANS OF GETTYSBURG
GROSS BRENDAN CUB SCOUT TROOP 2651
GROSS CARTER CUB SCOUT TROOP 2651
GROSS DAWN CUB SCOUT TROOP 2651
GROSS TIM CUB SCOUT TROOP 2651
GUMZ JOHN B. 18TH VA CO E
HAGAN MIKE MCCLANAHAN’S BATT
HAGEMAN MARGARET FEDERAL HQ STAFF
HAGEMAN MARK FEDERAL HQ STAFF
HAGEMAN MIG FEDERAL HQ STAFF
HALL CRAIG IRISH BRIGADE
HALTON JOHN 1ST PA RES CO D
HALTON MADDY 1ST PA RES CO D
HALTON MICHELLE 1ST PA RES CO D
HAMPTON KERRI 149TH BUCKTAILS
HANN ROBBIE CUB SCOUT TROOP 2651
HANN RONNIE CUB SCOUT TROOP 2651
HANN RONNIE CUB SCOUT TROOP 2651
HARKER HAROLD RMJC INC
HARPER MARIAM 139TH PVI
HARRIS BROCKMAN 2ND MD CO G
HARRIS JOSH 7TH MD CO A
HARRIS KEVIN 7TH MD CO A
HARRIS SARAH 7TH MD CO A
HARRISMUNK TAMARA 7TH MD CO A
HARRISON JEFF 2ND US CAV CO H
HARTMAN DONNA RMJC INC
HARTMAN KEITH RMJC INC
HARVEY EDWARD 138TH PA
HARVEY EDWARD 138TH PA
HASLIP JOSH 2ND MD ART
HASTINGS THOMAS LONGSTREET COMMAND
HAUN ANITA ALHES/SHARPSBURG ARMY HOSP
HAUSE MAUREEN 1ST VA LT ART
HAUSE SCOTT C 1ST VA LT ART
HAYNES JOHN 97TH PVI
HAYNES RASHELL 97TH PVI
HAZEN DAVID 6TH NY LT ART
HAZEN NANCY 6TH NY LT ART
HAZEN REBECCA 6TH NY LT ART
HEACOX CAROL 4TH MD LT ART
HEFFNER CHASE FEDERAL HQ STAFF
HEIART CHRIS 19TH VA CO K
HEIART CINDY 19TH VA CO K
HEISEY ASHLEY 2ND MD CO F
HENRY TIM 9TH PA CO A
HENSON JAY 7TH MD CO A
HERBST APRIL ANTIETAM ARMY HOSPITAL
HERING MATTHEW W 149TH BUCKTAILS
HERRING BRADLEY 97TH PVI
HERRING CRAIG 97TH PVI
HERRING PAUL L 149TH PA BUCKTAILS
HESS WAYLON 3RD MD CO D
HEUBACH JACKIE 2ND TX CAV CO A
HEUBACH JOSH 2ND TX CAV CO A
HEUBACH MIKE 2ND TX CAV CO A
HILL ETHAN ALHES
HILL HALEY ALHES
HINDMAN MARIA 3RD MD CO B
HODGES ANGIE CUB SCOUT TROOP 2651
HODGES JACE CUB SCOUT TROOP 2651
HONAFIUS VIRGINIA US AR STAFF
HOOVER ALICIA CARPENTER’S BATTERY
HOTTENSTEIN JON ALHES
HOTTENSTEIN OMAR ALHES
HOVIS JASON ALHES/SHARPSBURG ARMY HOSP
HOWARD EMMA ALHES
HOWARD MARVIN LH
HOWARD REBECCA LH
HOWE MATT ALHES
HOWE MATT MCLAWS DIVISION
HOWSON JIM 7TH VA CAV CO H
HULSE JENNIFER FEDERAL HQ STAFF
HUMMEL NEIL RMJC INC
HUMMER JIMMY 4TH NJ
HUMMER KATIE 4TH NJ
HUMMER TONY 4TH NJ
HUMMER YVONNE 4TH NJ
IGLESIAS MARILYN LADIES VICTORIAN / TRAVELING TARA
JAYNE LYDIA 2ND TX CAV CO A
JENKINS FOSTER 7TH WV
JODICE GREG 19TH VA CO K
JOHNSON GREG ALHES HQ
JOHNSON MARGARET 13TH PA CO K
JOHNSON MIKE 28TH VA CO D
JONES DAVID 3RD PA VOLS BATT B
JONES DEBBIE 2ND CO RICHMOND HOWITZERS
JONES JACKSON WESLEY 2ND CO RICHMOND HOWITZERS
JONES JERRY ALLEN 2ND CO RICHMOND HOWITZERS
JONES RACHEL 2ND CO RICHMOND HOWITZERS
JONES WILLIAM B 139TH PVI
JONES-BURKE PATRICIA 28TH VA CO D
JORDON WAYNE ALHES
JUDY DAVID MCCLANAHAN’S BATT
JUDY SUE MCCLANAHAN’S BATT
JUSTIS JILL 97TH PVI
KALISTA COURTNEY 61ST PVI
KAUFFMAN KEITH 1ST PA CAV
KEARNEY CLAY PACS STAFF
KECK ALEXANDER PURCELL’S ART
KECK BARBARA A. PURCELL’S ART
KECK DAVID A. PURCELL’S ART
KECK JOSHUA PURCELL’S ART
KECK SUMMER A. PURCELL’S ART
KEEFER THOMAS 4TH MD LT ART
KEEN NICK 3RD PA VOLS BATT B
KEGEL BRIAN 9TH PA CO A
KELLEY JAMES CORKY 2ND COMPANY RICHMOND HOWITZERS
KELLY PAT FEDERAL HQ STAFF
KIDDER ANDREA 2ND MD ART
KIDDER CHRIS 2ND MD ART
KIDDER HELEN 2ND MD ART
KING KAREN 46TH PA REGIMENTAL BANK
KINNARD RENEE ANTIETAM ARMY HOSPITAL
KINNARD ROMMI ANTIETAM ARMY HOSPITAL
KIRBY JOHN 2ND COMPANY RICHMOND HOWITZERS
KIRBY LAWRENCE E. 5TH KY CO B
KIRCHNER ALYSSA RMJC INC
KIRCHNER BETHANY RMJC INC
KIRSCHNER KRISTEN DIXIE ROSE RELIEF SOCIETY
KISS MIKE 9TH PA CO A
KLEMICK DAVID 2ND TX CAV CO A
KLEMICK DOTTIE 2ND TX CAV CO A
KLEMICK JENNIFER 2ND TX CAV CO A
KLEMICK KEVIN 2ND TX CAV CO A
KLINE BARRY 3RD US STAFF
KLINE BRENDA 42ND PA BUCKTAILS CO K
KLINE LOGAN 42ND PA BUCKTAILS CO K
KLINGBEIL CARL 46TH PA REGIMENT BANK
KLOUSER ANGELA 17TH PA CAV CO F
KNAPP DAVID PACS
KNAPP ERIC 4TH NJ
KNEPP CONNIE 3RD PA VOLS BATT B
KNIGHT KATHERINE ALHES
KOCHER JR MARVIN 3RD PA VOLS BATT B
KOPF HUNTER CUB SCOUT TROOP 2651
KOPF MELISSA CUB SCOUT TROOP 2651
KORNDOERFER JENNIFER 4TH NJ
KORNDOERFER JONATHAN 4TH NJ
KORNDOERFER TIM 4TH NJ
KORNDOERFER TIMOTHY 4TH NJ
KOSH BARBARA 19TH VA CO K
KOSH RUSS 19TH VA CO K
KRAJEWSKI MATT 93RD PA
KRAJEWSKI MIKE 93RD PA
KRESSIN KAREN STRIBLING’S BATTERY
KRESSIN MIKE STRIBLING’S BATTERY
KRUMPE DONOVAN CUB SCOUT TROOP 2651
KRUMPE KELLY CUB SCOUT TROOP 2651
KUHN STEPHEN ART RES STAFF
KWIECIEN JOHN S. UNION ART RES HQ
LANESE CHARLES 1ST WV CAV
LANGENSTEIN PEERCE 3RD MD CO D
LANGFORD BOB RMJC INC
LANGFORD MICHELLE RMJC INC
LANGVILLE CHIP CONFEDERATE SIGNAL CORPS
LAWRENCE CHAD LEES LIEUTENANTS 18TH VA
LEAMAN JIM RMJC INC
LEAMAN PAT RMJC INC
LEE B. KEITH 18TH VA CO A
LEE B. KEVIN 18TH VA CO A
LEMASTER EARL 42ND MI CO I
LEWIS LARRY 18TH VA CO E
LEY CHRISTIAN 97TH PVI
LINDSAY BRUCE F 2ND MD CO F
LINGLE DAN 1ST PA RESERVES CO B
LINGLE KAY 1ST PA RESERVES CO B
LISA ZACK 2ND TX CAV CO A
LOCKARD JOSH 3RD MD CO D
LONG GEORGE 46TH PA REGIMENT BANK
LONG JANICE 17TH VA CO B
LONG MARIA 46TH PA REGIMENT BANK
LONG RICHARD D 46TH PA REGIMENT BANK
LONGNECKER RICHARD FEDERAL HQ STAFF
LONGNECKER WILLARD (BILL) FEDERAL HQ STAFF
LUTZ BRUCE 46TH PA REGIMENT BANK
LYNCH JAMES US ART RES
LYSTER GEOFFREY D. RI VOLUNTEERS
MACGREGOR KEITH 142ND PA VOL INF CO F
MACK LESLEY 3RD MD
MACK TOM 3RD MD
MACKAY BRIAN 97TH PVI
MACLEAN DAVE ALHES
MAGEROWSKI BRIAN 4TH NJ
MAGEROWSKI WENDY 4TH NJ
MAKDAD CAROL 46TH PA REGIMENT BANK
MALLOW CAMERON 7TH WV INF CO I
MARKOWSKI KATE RMJC INC
MARTIN JOHN 1ST PA RIFLES
MARTIN RAY 5TH LA CO D
MATTHAEI GARY J FVB STAFF
MATTINA CHARLES 142ND PVI CO F
MATTINGLY KATY 3RD MD CO D
MCCARTY STEVE RMJC INC
MCCAULEY BEN CUB SCOUT TROOP 2651
MCCAULEY DREW CUB SCOUT TROOP 2651
MCCAULEY HEATHER 6TH NY LT ART
MCCAULEY TASHA CUB SCOUT TROOP 2651
MCCAULEY TYLER CUB SCOUT TROOP 2651
MCDERMOTT BUTCH RMJC INC
MCDERMOTT JANICE RMJC INC
MCDONNELL TOMAS 5TH LA CO D
MCGREGOR KEITH 142ND PA INF
MCKENNEY MIKE CONFEDERATE SIGNAL CORPS
MCKINNEY THOMAS C 46TH PA REGIMENT BANK
MCLAIN ANGELA CUB SCOUT TROOP 2651
MCLAIN COLLIN CUB SCOUT TROOP 2651
MCLAIN SCOTT CUB SCOUT TROOP 2651
MCNAMARA THOMAS RMJC INC
MCNAMARA TIM RMJC INC
MCNIERNEY MARK 1ST PA RESERVES
MECKS WOODY 2ND MD ART
MERSON JESSICA ALHES
MERSON LACEY ALHES
MERSON STEPHANIE ALHES
METZGAR GENE 3RD PA VOLS BATT B
MEZZANOTTE BECKY CONFEDERATE HQ STAFF
MIECZKOWSKI CHRISTINE CIVILIANS OF GETTYSBURG
MIECZKOWSKI JOE CIVILIANS OF GETTYSBURG
MILLER EMMA 149TH PA BUCKTAILS
MILLER HANNAH 149TH PA BUCKTAILS
MILLER HEATH 62ND VA / ALHES
MILLER MICHAEL 149TH PA BUCKTAILS
MILLER PATRICK FEDERAL HQ STAFF
MILLER SALLIE 149TH PA BUCKTAILS
MILLS TERRY 1ST PA RES CO D
MINNICH BILL MCLAWS DIVISION
MINNICH SARA MCLAWS DIVISION
MONHOLLAN CANDICE 97TH PVI CO B
MONZI CHRIS 61ST PVI CO A
MOODY MARC FEDERAL HQ STAFF
MORBER CHASE FEDERAL HQ STAFF
MORGAN BOB LADIES VICTORIAN / TRAVELING TARA
MORRIS RICK 2ND MD ART
MOSS ANN 1ST LEGION PACS STAFF
MOSS BILL FEDERAL ART RESERVE – HQ STAFF
MOSS JOHN 1ST LEGION PACS STAFF
MOSS JOHN T. PACS STAFF
MUMMERT AMBER ALHES/SHARPSBURG ARMY HOSP
MUNK CALDWELL 7TH MD CO A
MURRAY BRANDI 97TH PVI
MURRAY DALE RMJC INC
MURRAY PHOENIX 97TH PVI
MUSZYNSKI ROM FEDERAL GENERALS CORP
MYERS G.R. 3RD MD CO B
MYERS LEAH J. 3RD MD CO B
MYERS SARA 46TH PA REGIMENT BANK
NAGLE NATE 3RD PA VOLS BATT B
NAGLE RONALD 3RD PA VOLS BATT B
NAPERKOSKI LINDA 46TH PA REGIMENT BANK
NAPERKOSKI TOM 46TH PA REGIMENT BANK
NELSON GARY 3RD MD CO D
NOBBS JR JOHN 9TH PA CO A
NOBBS SR JOHN 9TH PA CO A
NORCROSS RAY 19TH VA CO K
OBENLAND BEN 1ST LEGION PACS STAFF
OBENLAND JOHN 1ST LEGION PACS STAFF
OBENLAND SAM 1ST LEGION PACS STAFF
O’BRIEN AUDREY 4TH MD LT ART
O’BRIEN DAN 4TH MD LT ART
O’BRIEN KRISTA 4TH MD LT ART
OCKER MICHELLE 42ND MI CO I
O’DELL JIM 61ST PVI CO A
ODIAN ,ICHAELA ALHES/SHARPSBURG ARMY HOSP
ODIAN MAUREEN ALHES/SHARPSBURG ARMY HOSP
ODIAN MIKE ALHES/SHARPSBURG ARMY HOSP
O’NEILL PAUL 138TH PA
OPDENAKER CHRIS FEDERAL GENERALS CORP
OPDENAKER CHRIS FEDERAL GENERALS CORP
OPDENAKER JIM FEDERAL GENERALS CORP
OPDENAKER RACHAEL FEDERAL GENERALS CORP
OSKOUI RIZWAN 7TH MD CO A
OURS JOSHUA A. FEDERAL GENERALS CORPS
OURS ASHBY BETTY FEDERAL GENERALS CORPS
OWINGS CARSON CUB SCOUT TROOP 2651
OWINGS ERIC CUB SCOUT TROOP 2651
OWINGS GAVIN CUB SCOUT TROOP 2651
PACINI MICHELE FOUNDATION PRES OF CW HISTORY
PACINI STEVE FOUNDATION PRES OF CW HISTORY
PALESE RON FEDERAL HQ STAFF
PARK GARY W. CIVIL WAR HERITAGE FOUNDATION INC
PATTERSON RYAN C. 2ND US CAV CO H
PAUL JENNIFER 2ND SC STRING BAND
PAUL MIKE 2ND SC STRING BAND
PEFFER NANCY V. 139TH PVI
PEFFER TIMOTHY 139TH PVI
PELOQUIN DANIEL CUB SCOUT TROOP 2651
PELOQUIN JOANNA CUB SCOUT TROOP 2651
PELOQUIN JOSEPH CUB SCOUT TROOP 2651
PELOQUIN MIKE CUB SCOUT TROOP 2651
PENNARTZ MARK 42ND MS CO I
PENNESE DENNIS FVB STAFF
PENNOCK JANE 142ND PVI CO F
PEPPER KENNETH 4TH MD LT ART
PERRY JOHN D 2ND US CAV CO H
PERRY SANDRA 2ND US CAV CO H
PETERS CHRISTOPHER S 4TH MD LT ART
PETERS DEVIN 4TH MD LT ART
PETERS DOC FEDERAL HQ STAFF
PETERS MEGHIN 4TH MD LT ART
PETERS SHARON 4TH MD LT ART
PETIT EILEEN A. 3RD PA CAV
PETIT JACOB N. 3RD PA CAV
PETIT NELSON 3RD PA CAV
PETKASH BRIAN 142ND PVI CO F
PETRO BRUCE 149TH BUCKTAILS
PETRO CHASE 149TH BUCKTAILS
PETRO MICHELE 149TH BUCKTAILS
PETRO MOLLI 149TH BUCKTAILS
PHEOBUS MARK ALHES
PHILBERT CHARLES 97TH PVI
PHILBERT JEREMY 97TH PVI
PHILBERT JONATHAN 97TH PVI
PHILLIPS BEN CUB SCOUT TROOP 2651
PHILLIPS DAN CUB SCOUT TROOP 2651
PHILLIPS NICK CUB SCOUT TROOP 2651
PITTMAN LINDA (RED) 46TH PA REGIMENT BANK
PLACK DEBBIE 18TH VA CO E FFR
PLACK SR. CHRISTIAN 18TH VA CO E
PLUMMER BECKY 4TH MD LT ART
PLUMMER JIM 4TH MD LT ART
POLKINGHORNE CAROL DIXIE ROSE RELIEF SOCIETY
POLLACK JENNIFER FEDERAL HQ STAFF
POLLSCHECK DAVID CUB SCOUT TROOP 2651
POLLSCHECK NIKOLAS CUB SCOUT TROOP 2651
POLZER DEREK 2ND TX CAV CO A
PORTER HEIDI FEDERAL GENERALS CORPS
POSINSKI TONY 3RD PA CAV
POTTER MADISON 46TH PA REGIMENT BANK
POTTER NATHAN 46TH PA REGIMENT BANK
PRICE AMELIA CONFEDERATE HQ STAFF
PRICE BECKKI CONFEDERATE HQ STAFF
QUINN DAVID 97TH PVI
QUINN PENNY 97TH PVI
QUINN RUSSELL 97TH PVI
QUINN SEAN 97TH PVI
RANKIN PAUL 17TH VA CO B
RASKIN LARRY 1ST US DRAGOONS CO H
RASKIN MATT 1ST US DRAGOONS CO H
RATH GARY 22ND NC
RATH KATHY 22ND NC
RATTERMAN DENISE FEDERAL HQ STAFF
RATTERMAN EDWIN FEDERAL HQ STAFF
RAY CHRISTINE 4TH NJ
RAY CLAUDIA 4TH NJ
RAY GREG 4TH NJ
RAY PATRICK 4TH NJ
RAYLOCK BRENDA L 2ND TX CAV CO A
RAYLOCK CHRISTOPHER A. 2ND TX CAV CO A
RAYLOCK THOMAS C 2ND TX CAV CO A
RAYMOND RON 93RD PA
REBMANN CHRIS 142ND PVI CO F
REDD REA 9TH PA CO A
REED FRANCES 149TH PVI CO K
REEVES SUSAN UNION HQ STAFF
REEVES TIMOTHY S. UNION HQ STAFF
REGALADO ANITA CONFEDERATE VOL INF
REID DONALD R. 99TH NY VOL
REIDENBACH PATRICIA 69TH PVI
REIDENBACH THOMAS W. 69TH PVI
REINCKE STEVE FVB STAFF
RETTER BRENDA LEE’S LIEUTENANTS
RETTER WAYNE LEE’S LIEUTENANTS
RICKARD RICK 1ST LEGION PACS STAFF
RITTER DAVID 1ST PA RIFLES
RIVERS WILLIAM 3RD MD CO B
RIVERS SR CARLTON 3RD MD CO B
ROBERTSON TAKARRA ASHLEY MARIE 1ST LEGION PACS STAFF
ROBINSON KERRI 28TH VA INF CO D
ROBINSON KYLEE 28TH VA INF CO D
ROBINSON MIKE 28TH VA INF CO D
ROBINSON RICKY STRIBLING’S BATTERY
ROCKWELL BRENT 142ND PA CO F
ROCKWELL ELENA 142ND PA CO F
ROCKWELL PAMELA 142ND PA CO F
RODRIGUEZ AL 1ST PA CAV
RODRIGUEZ MICHELLE 1ST PA CAV
ROHRBAUGH DENNIS BIRNEY’S DIVISION
ROHRBAUGH SHARON BIRNEY’S DIVISION
ROTA RAY 9TH PA CO A
ROTH FRANK 3RD PA VOLS BATT B
ROTH TRAVIS J 46TH PA REGIMENT BAND
ROYER DYLAN RMJC INC
ROYER JUSTIN RMJC INC
ROYER WILL RMJC INC
RUSU TOM 9TH PA CO A
RYAN ROBERT 18TH VA CO E
SANKER ISAAC 3RD PA VOLS BATT B
SANKO KATHRYN ALHES
SANKO PAUL ALHES
SCHAAR AURORA FEDERAL GENERALS CORPS
SCHAFER JOE FEDERAL GENERALS CORPS
SCHAFER MAUREEN FEDERAL GENERALS CORPS
SCHMIDT MATTHEW 2ND TX CAV CO A
SCHMIDT STEPHEN 2ND TX CAV CO A
SCHOD KENT ALHES/SHARPSBURG ARMY HOSP
SCHRAM MATT 1ST PA RES CO D
SCHROEDER JAY MCCLANAHAN’S BATT
SCHRUM JEFF COMMANDERS OF THE CONFEDERACY
SCHULZ GREGOR 7TH MD CO A
SCUTT CHRIS 9TH PA CO A
SECKINGER KATIE 2ND TX CAV CO A
SEDLOCK JULIA ANN FEDERAL HQ STAFF
SELBY DANEA FEDERAL GENERALS CORP
SELLERS DOLORES CONFEDERATE SIGNAL CORPS
SELLERS DON CONFEDERATE SIGNAL CORPS
SENDOR JOE 4TH NJ
SHAFER JOE FEDERAL GENERALS CORP
SHAUB CHAD 1ST PA RES CO D
SHAW LAURA 139TH PVI
SHENBERGER ALICE 2ND MD CO F
SHERMER RICHARD L. 139TH PVI
SHERMER ZACHARY G. 139TH PVI
SHERRY BERNIE CARPENTERS BATT
SHERRY SUSAN CARPENTERS BATT
SHIRK DENNIS 93RD PA
SHOOK JEB STUART 24TH MI
SHORT JOHN 3RD MD CO D
SHORT STEPHEN 3RD MD CO D
SHROEDER BRIAN CUB SCOUT TROOP 2651
SHROEDER DAN CUB SCOUT TROOP 2651
SHURTS BOB FEDERAL HQ STAFF
SIFFORD DEBRA LADIES VICTORIAN / TRAVELING TARA
SILVANI RICHARD 12TH VA CO C
SLAMP BOB 1ST PA RESERVES CO B
SLATEN JR. EDWARD 2ND MD
SLATER DOUGLAS 1ST VA LT ART
SLATER WENDY 1ST VA LT ART
SMITH EVAN CUB SCOUT TROOP 2651
SMITH MIKE CUB SCOUT TROOP 2651
SNOOK BRAD 3RD PA VOLS BATT B
SNOOK JOSIAS 3RD MD CO D
SNOOK MARY 3RD PA VOLS BATT B
SNOOK MEREDITH 3RD PA VOLS BATT B
SNYDER SIERRA 46TH PA REGIMENT BANK
SNYDER STEVE FIELD CROSS CEREMONY UNIT
SNYDER SUZANNE 1ST PA CO B
SNYDER TYLER 46TH PA REGIMENT BANK
SPANGLER RICH MCLAWS DIVISION
SPARKS AARON ALHES
SPARKS PAUL ALHES
SPAZIANI JOHN C 111TH PVI
SPERTZEL JARED CUB SCOUT TROOP 2651
SPERTZEL MARNIE CUB SCOUT TROOP 2651
SPERTZEL ROB CUB SCOUT TROOP 2651
SPERTZEL ROBERT CUB SCOUT TROOP 2651
SPIKER CLARENCE MCCLANAHAN’S BATT
SPIKER JESSIE MCCLANAHAN’S BATT
ST. JOHN LEROY W. 24TH MI
ST. JOHN SHIRLEY 24TH MI
STALL ALEXANDER 18TH VA CO E
STALL EDWARD 18TH VA CO E
STALL LAURA 18TH VA CO E
STALL SHELLEY 18TH VA CO E
STAPLES BRENDA OFFICERS FOR THE UNION
STAPLES BRYAN OFFICERS FOR THE UNION
STARLIPER DAVID FEDERAL GENERALS CORP
STEELE SARA 3RD MD CO B
STEINER CARL AMBULANCE CORPS
STENGLINE SHERRI FVB STAFF
STEPNOSKY SCOTT 1ST WV
STEPNOWSKI MICHAEL 1ST WV
STEWART MARK FEDERAL HQ STAFF
STITELY THOMAS 62ND VA / ALHES
STOLTZFUS OMAR 1ST PA RES CO D
STONE JOHN 28TH VA CO D
STONE KATHLEEN 28TH VA CO D
STONEMAN ETHAN 1ST PA RIFLES
STONEMAN SEAN 1ST PA RIFLES
STONEMAN STEPHEN 1ST PA RIFLES
STRUMM DONNIE 1ST LEGION PACS STAFF
STULL GREG 21ST NC (PROVISIONAL)
STULL SHERRI 21ST NC (PROVISIONAL)
SWARTZ EDWARD FEDERAL HQ STAFF
SWINN CRAIG MICHAEL 149TH PVI BUCKTAILS
SWITZER CATHERINE R 2ND MD CO F
SWOPE DONALD 3RD MD CO D
SWOPE MATHEW 3RD MD CO D
SWOPE ZACH 3RD MD CO D
TAYLOR HOWARD ALHES
TAYLOR LEE CONFEDERATE HQ STAFF
TAYLOR SIMON 28TH NY
TAYLOR TERRY 62ND VA / ALHES
TAYLOR TOM ALHES
TEAGUE RON FEDERAL GENERALS CORP
TEETER BILL 149TH PA VOL INF CO K
THARP AMY CONFEDERATE STATES MARINES
THARP ETHAN CONFEDERATE STATES MARINES
THARP SHANE CONFEDERATE STATES MARINES
THARP WYATT CONFEDERATE STATES MARINES
THOMAS DAVID CHESAPEAKE SIGNAL DETACHMENT
THOMAS EMILIE 149TH PVI
THOMAS JOHN CHESAPEAKE SIGNAL DETACHMENT
THOMAS KEITH 149TH PVI
THOMAS SHARON 149TH PVI
THOMPSON JOHN WESLEY 4TH MD LT ART
THOMPSON JOY 4TH MD LT ART
TILLONA RICHARD LONGSTREET
TODD CAROLINE 18TH VA CO E
TODD MAX 28TH NY CO E
TODD PATRICIA 18TH VA CO E
TOLBERT ALAN 3RD MD VOL INF CO B
TOLBERT CHRISTINE 3RD MD VOL INF CO B
TOMMARELLO MIKE 9TH PA CO A
TREGO ROBERT D CIVILIANS OF GETTYSBURG
TREGO-HEINEY ADRIENNA CIVILIANS OF GETTYSBURG
TREGO-HEINEY SAMUEL CIVILIANS OF GETTYSBURG
TRIMBLE DAVID FVB STAFF
TROXELL LOUISE 46TH PA REGIMENT BANK
TROXELL SRAH 46TH PA REGIMENT BANK
TRUNBAUGH ABBEY 46TH PA REGIMENT BANK
TURNBULL TODD 17TH GA (PROV)
TYLER VICTORIA 3RD MD CO D
TYRRELL ELAINE 4TH MD LT ART
TYRRELL JILL 4TH MD LT ART
TYRRELL STEPHEN 4TH MD LT ART
UMPHRED LORA A. 139TH PVI
VALENTINE ROBERT 2ND FL CO E
VANDERPLATE BOB 1ST PA RES CO D
VANDERPLATE BOB 1ST PA RES CO D
VANDEWATER MATT 42ND MI CO I
VAUGHAN BEVERLY CARPENTER’S BATTERY
VAUGHAN SAM CARPENTER’S BATT
VAUGHAN SAMUEL CARPENTER’S BATTERY
VICENZI PAUL 7TH MD CO A
VICENZI PETER 7TH MD CO A
VIRANDO TONY ALHES
VITO STEPHANIE 6TH NY INDEP BATT
WAGNER GAIL FEDERAL GENERALS CORPS
WAGNER SEAN FEDERAL GENERALS CORPS
WAGNER STEVE ARMY OF THE POTOMAC
WAGNER THOMAS FEDERAL GENERALS CORPS
WALTERICK JIM 3RD PA VOLS BATT B
WARD ABBI 1ST WV INF CO A
WARD BILL 2ND MD ART
WARD BRIAN 1ST WV INF CO A
WARD CHRISTINA 1ST WV INF CO A
WARD DAN 2ND MD ART
WARD TROY CUB SCOUT TROOP 2651
WARD WILLIAM 1ST WV INF CO A
WARGO TAMMY J ALHES
WASHBURN SAMUEL FEDERAL HQ STAFF
WATKINS DESTINIE S. 139TH PVI
WATSON BOB 93RD PA
WEAVER DONNA COMMANDERS OF THE CONFEDERACY
WEAVER DONNIE 3RD PA VOLS BATT B
WEAVER EARL COMMANDERS OF THE CONFEDERACY
WEBB REBECCA IRISH BRIGADE
WEBSTER GREG ALHES
WEBSTER NOAH 7TH MD CO A
WEISS JAMES C LIVING HISTORY
WEISS PAULETTE LIVING HISTORY
WEIST ROSS LH
WEITKAMP CHRISTOPHER RMJC INC
WELKER JOHN 2ND MD ART
WELKER JR JOHN 2ND MD ART
WENNELL JOHN CUB SCOUT TROOP 2651
WENNELL TONY CUB SCOUT TROOP 2651
WETZEL RAY ALHES
WEYANDT STEVE 3RD PA VOLS BATT B
WHITE DAN 28TH NY
WHITE TRACY 28TH NY
WHITLEY DON 1ST PA RES CO D
WHITLEY GABRIELLE 1ST PA RES CO D
WHITNEY JOE 2ND SC STRING BAND
WICHTENDAHL KYLE FEDERAL HQ STAFF
WILEY LISA M. 42ND MS CO I
WILEY MARK 42ND MI CO I
WILEY TODD C. 42ND MS CO I
WILLIAMS HARRY PATRICK 42ND MI CO I
WILLIAMS KELLY 62ND VA / ALHES
WILLIAMS MARK FEDERAL HQ STAFF
WILSON CHLOE ALEXANDERS INFANTRY
WILSON CORBIN ALEXANDERS INFANTRY
WILSON HANNAH ALEXANDERS INFANTRY
WILSON JEFFERY A. NON-AFFILIATED
WILSON JEFFREY 149TH PA VOL INF CO K
WILSON LEVI ALEXANDERS INFANTRY
WILSON ROBERT 17TH GA (PROVISIONAL)
WILSON SCOTT ALEXANDERS INFANTRY
WILSON SHERRY NON-AFFILIATED
WINGERT ROB 61ST PVI CO A
WINTER DENISE DIXIE ROSE RELIEF SOCIETY
WITHROW BRIAN FEDERAL HQ STAFF
WITT DANIEL 2ND FL CO E
WOLFE BILL 1ST PA CAV
WOLFE JUSTIN 1ST PA CAV
WOLFE LEEANN 1ST PA CAV
WOLFE LEEANN M. 1ST PA VOL CAV
WOLFE WILLIAM 1ST PA VOL CAV
WOLFHOPE BOB FEDERAL GENERALS CORPS
WOOD JAMES 2ND MD ART
WOODLEY GRACE 149TH PA BUCKTAILS
WOODLEY JOSHUA 149TH PA BUCKTAILS
WOODLEY KEVIN 149TH PA BUCKTAILS
WOODLEY MARY 149TH PA BUCKTAILS
WOODLEY SARAH 149TH PA BUCKTAILS
WOODLEY STACY 149TH PA BUCKTAILS
WOODS DAVE AMBULANCE CORPS
WOODWORTH CHARLES 62ND VA / ALHES
WRIGHT BRUCE US SIGNAL CORPS
WRIGHT GARY 2ND CO RICHMOND HOWITZERS
WRIGHTSTONE MARK 93RD PA
WRIGHTSTONE MELYNDA 93RD PA
YEALY ASHLEY 1ST LEGION PACS STAFF
YEALY BRUCE 1ST LEGION PACS STAFF
YELLIG LORETTA 9TH PA CO A
YELLIG TIM 9TH PA CO A
YELLIGLUTHER KURT 9TH PA CO A
YOHO JOHN E. 146TH NY
YOUNG JACOB 7TH WV CO I
ZAMORSKI ED FEDERAL HQ STAFF
ZAMORSKI PAULINE FEDERAL HQ STAFF
ZANE KATE CHARACTERS-ON-CALL
ZANIN GWEN 18TH VA CO E
ZANONI RON FEDERAL GENERALS CORP
ZARTMAN JAMES L. FEDERAL GENERALS CORPS
ZARTMAN SARA B. FEDERAL GENERALS CORPS
ZAWISLAK ROBERT 6TH NY LT ART
ZAWISLAK STEVE 6TH NY LT ART
ZEMAN CHARLIE 2ND MD ART
ZIMMERMAN ETHAN CARPENTER’S BATTERY
ZIMMERMAN JOHN CARPENTER’S BATTERY
ZIMMERMAN KYLIE CARPENTER’S BATTERY
ZOOK AMANDA ALGC
ZUCCHERO KAREN 7TH MI (PROVISIONAL)
ZUCCHERO ROGER J. 7TH MI (PROVISIONAL)